Давайте зробимо нашу громаду затишною разом.

Дата: 24.04.2018 12:15

Щороку навесні жителі села прибирають територію свого населеного пункту. Цьогоріч у новоствореній Краснопільській ОТГ ця традиція перетворилась у масову акцію прибирання та облагородження своїх населених пунктів. Працівники сільської ради, школи, дитячого садочку, медпрацівники  працівники з благоустрою  та мешканці ОТГ активно очищали від заростей  та сміття прилеглу до проїжджої частини територію, сільські кладовища та вулиці населених пунктів.

Люди, які приймали участь у цій акції , закликають усіх і кожного підтримувати гарний вигляд свого населеного пункту,контролювати, насамперед себе, свої дії та вчинки. Давайте робити свою громаду затишною та мальовничою, адже в житті зараз і так багато негативу.

І головне давайте пам’ятати : «Чисто не там , де прибирають, а там, де не смітять.»…