Допомога бійцям

Дата: 11.07.2018 13:09

Допомога бійцям

Село Митків об’єднав навколо себе небайдужих жителів, які прагнуть  підтримати наших військових. Всією громадою було зібрано  багато продуктів харчування: домашня консервація, овочі, сало, солодощі, крупи, макаронні вироби, чай, кава, а також засоби гігієни. Гуманітарний вантаж був відправлений нашим бійцям 59-ї мотопіхотної бригади Гайсинської військової частини.

За словами в.о. старости  Перестюка Станіслава Івановича ,відправка допомоги на схід – це не просто передача харчів та речей бійцям, для хлопців – це знак того ,що вони не залишені напризволяще, що вдома піклуються про них, пам’ятають, для чого вони там. Тож ніхто не має права відмежовуватися від війни. І наше завдання -забезпечити бійців всім необхідним, адже вони ціною власного життя виборюють мир та спокій для нас з вами.