Мітинг до Дня визволення села Краснопілка

Дата: 21.03.2019 09:04

З метою відзначення 75 - ї річниці визволення села Краснопілка від німецьких загарбників біля меморіалу слави відбувся мітинг-реквієм.

До слова було запрошено сільського голову Романенко К.М.

Дрозденко Надія Миколаївна - вчитель історії Краснопільської ЗОШ I - III ступенів провела екскурс в часи тих далеких подій війни, закликавши учнівську молодь, присутню на заході, замислитись над подвигом наших земляків перед наступними поколіннями.

Учасники мітингу вшанували пам'ять тих, хто заради визволення села віддав своє життя, хто поліг на підступах до Краснопілки. Було спалено 400 будинків, розстріляно більше 20 ні в чому невинних людей; 150 чоловік молоді вивезено на примусові роботи до Німеччини. Інші, повернувшись з війни, самовіддано працювали, відбудовуючи зруйноване війною господарство.

Фото без опису                Фото без опису

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять співвітчизників та поклали квіти до обеліску.