В Краснопільській об'єднаній територіальній громаді відзначили День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

Дата: 13.05.2019 08:49

У Краснопільській об’єднаній територіальній громаді вшанували полеглих і живих солдатів Вітчизни.

Кожне село нашої громади зазнало чималих втрат у Другій Світовій війні: як із числа військових , так і мирного населення.

Біля Обелісків Слави відбулися мітинги-реквієми.  На Алеях слави зібралися керівники і працівники місцевого самоврядування, ветерани, воїни АТО, учні і вчителі шкіл  та місцеві жителі.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася сільський голова Романенко Катерина Миколаївна та висловила вдячність за мужність ветеранам Другої Світової війни. Подякувала також славним нащадкам ветеранів – воїнам АТО, які і сьогодні боронять від агресора рідну землю.

Присутні вшанували пам'ять полеглих на війні хвилиною мовчання, поклали квіти і вінки до Обеліску Слави  та Братських могил.

Після мітингів відбулися святкові концерти, які додали особливої атмосфери заходу.

Напередодні свята, сільський голова К.М.Романенко та  привітала всіх ветеранів громади з Днем Перемоги.  Відвідала оселю кожного ветерана, вручила вітальні листівки та продуктові пакети.