З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 28.12.2019 10:06

Шановні  жителі Краснопільської об’єднаної територіальної громади!

Від усього серця вітаю вас із найбільш довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим!

Ці свята ми завжди зустрічаємо зі сподіваннями, адже піднімаємося ще на одну сходинку часу і вдивляємося в нові далі.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2019 рік був по-сучасному мобільний, результативний, насичений важливими для громади та для кожного з нас подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, цей рік нікого не залишив байдужим. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід.

Міцного вам здоров'я, достатку, сімейного благополуччя! Хай Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії. Миру і Божої благодаті в кожен дім!

Веселих Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!

Сільський голова                                               К.М. Романенко