З Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2020 09:13

22 січня український народ щорічно святкує день Соборності України. Саме в цей день в 1919 році проголошено Соборність УНР і ЗУНР що стало історичним актом об’єднання українських земель у єдину державу, основоположною подією для новітнього українського державотворення. Акт злуки увінчав прагнення українців, століттями розділених різними державами та імперіями, жити у єдиній країні.

Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини,на добробут і розквіт духовності народу.

Щиро бажаю всім міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, успіхів та нових досягнень.

З повагою, сільський голова К.М. Романенко