Підсумки опитування мешканців і представників бізнесу Краснопільської об’єднаної громади

Дата: 06.04.2020 16:04

Що мешканці і бізнес думають про свою громаду? Підведено підсумки опитування

Про те, що в громаді триває підготовка Стратегії розвитку на 2021-2027 роки мешканці громади і підприємці дізнались зокрема завдяки опитуванню, яке проводили працівники сільської ради у лютому та березні поточного року.

У анонімному режимі понад 100 краснопільчан та мешканців інших населених пунктів громади могли висловити свою думку про комфорт проживання, ведення бізнесу, розповісти про свої плани на майбутнє.

Мешканцям громади запропоновано надати відповідь на 10 питань, підприємцям на 20.

Про результати опитування можна дізнатись за посиланням нижче:

Або завантаживши файл у форматі PDF:

Методичну та експертну підтримку в процесі опитування мешканців та бізнесу працівникам Краснопільської сільської ради надав Вінницький Регіональний Офіс U-LEAD.