Онлайн-опитування щодо впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на повсякденне життя мешканок та мешканців громади

Дата: 07.04.2020 12:41

«Структура ООН Жінки в Україні проводить онлайн-опитування щодо впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на повсякденне життя мешканок та мешканців громад. Результати цього опитування допоможуть надати рекомендації органам влади у зв’язку з ситуацією, що склалася.

Ми звертаємося до мешканців та мешканок нашої громади взяти участь у цьому надзвичайно  важливому опитуванні, а також поширити інформацію про нього серед своїх знайомих.  Участь в опитуванні займе у вас до 15 хвилин».

Наперед вдячні!

Додаємо  посилання на опитування