Привітання з Великоднем

Дата: 19.04.2020 00:34

Шановні жителі Краснопільської об'єднаної територіальної громади!

З Великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове.   День, що сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові.

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаю вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!

Щоб всі  непогожі дні залишалися за цією невидимою межею, а попереду виблискували тільки чисті, казкові вершини великих досягнень, осяяні Божою милістю!

У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб ваше життя було   чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска,   яскравим, як колоритна українська писанка.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, сільський голова К.М. Романенко!