КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
gov.ua
державні сайти України
 

Всеукраїнський мережевий бізнес-інкубатор для диверсифікації сільськогосподарського виробництва і розвитку кооперації у сільській місцевості

Дата: 22.04.2020 12:04
Кількість переглядів: 595

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування пропонує долучитися до Всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора.

Проект «Створення Всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора для диверсифікації сільськогосподарського виробництва і розвитку кооперації у сільській місцевості» став переможцем конкурсу проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. 

Мета бізнес-інкубатору – забезпечення сприятливих організаційно-економічних умов для розвитку малого і середнього бізнесу, підвищення конкурентоздатності підприємств і компаній на ринку шляхом надання всебічної допомоги підприємцям на всіх стадіях організації і функціонування підприємств, сприяння формуванню і розвитку інфраструктури підтримки малого і середнього бізнесу, створення нових робочих місць.

Учасниками проекту можуть стати фермери, керівники та наймані працівники  підприємств, держслужбовець, працівники органів місцевого самоврядування, студент вищого навчального закладу, технікуму, школяр, пенсіонер, безробітний, фізична особа підприємець та інші.

Але першою фазою реалізації проекту є визначення напрямів діяльності створюваного Бізнес-інкубатора. Зокрема, 50 напрямів навчання у Всеукраїнському мережевому бізнес-інкубаторі будуть визначені серед запропонованого проектом переліку із 70 видів підприємницької діяльності – шляхом рейтингового інтернет - голосування громадян, в тому числі й фермерів.

Надалі, кожний бажаючий вчитись зможе обирати найбільш цікавий для себе напрям з 50 різних напрямів, включаючи розвиток аграрного бізнесу, сільського туризму, народних ремесел і промислів, підприємств сфери послуг, збору та переробки дикорослих ягід і грибів, лікарської сировини тощо.

Після завершення навчання учасники Всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора матимуть бізнес-план для його подальшої реалізації. Зокрема, якщо бізнес-план буде відповідати вимогам для отримувачів державної фінансової підтримки через Український державний фонд підтримки фермерських господарств, його буде розглянуто відповідно до встановлених процедур. Крім того, розробникам бізнес-планів буде запропонована можливість пошуку бізнес-партнерів за допомогою інтернет-майданчика «Біржа ділових контактів» порталу Всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора.

Виконавцем зазначеного проекту є Український державний фонд підтримки фермерських господарств.

 

В цілому, проект має дві складові:


1. Проведення короткотермінового (~ 8 годин) дистанційного навчання за обраними напрямами створення бізнесу не менш ніж 10000 осіб. На завершення дистанційного навчання учасники отримуватимуть типовий бізнес-план ведення бізнесу за обраним напрямом.


2. Консалтинговий супровід протягом 6 місяців бізнес-діяльності не менше ніж 5000 осіб: допомога в пошуку фінансування для створення StartUp або для розвитку вже діючого бізнесу; додаткове навчання з питань бухгалтерського обліку, менеджменту і маркетингу; допомога в організації збуту продукції та послуг учасників бізнес-інкубатора.

 Усі бажаючі взяти участь у проекті можуть зареєструватись на сайті Українського державного фонду підтримки фермерських господарств за наступним посиланням http://fondfermeriv.org.ua/ .

Враховуючи вищевикладене, просимо Вашого сприяння в донесенні інформації до територіальної  громади, адже саме від вас залежить -  скільки учасників від громади потрапить до даного проекту, що в подальшому дозволить розвиток економічного стану громади.

Пропонуємо Вам також розповсюдити цю інформацію на офіційному   веб-сайті громади та акаунтах в соціальних мережах.

 

          Більш детальна інформація за наступним контактом:

 

Вінницьке відділення Укрдержфонду

підтримки фермерських господарств
м. Вінниця, вул. Соборна, 15а,  каб. 510
Телефон для зв’язку +38 0969602872

 

Будемо вдячні за зворотній зв'язок та співпрацю.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора