Привітання з Днем пам’яті та примирення та з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 08.05.2020 22:53

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни!

Прийміть найщиріші вітання з Днем пам’яті  і примирення та 75 річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ця перемога дісталася дуже дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників. Минуло вже багато років відтоді, коли завдяки героїчному подвигу наших батьків, дідів та прадідів було здобуто найвеличнішу перемогу в світовій історії – перемогу над нацизмом, ми – наступні покоління, віддаємо данину пам’яті фронтовикам, які принесли в жертву власне життя заради мирного нашого майбутнього.

З глибокою повагою згадуємо і вшановуємо пам'ять тих, чиє життя забрала війна.

Висловлюю безмежну вдячність тим, хто на своїх плечах переніс її тягар.

Щиро бажаю вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, довгих років щасливого життя, нехай у ваших оселях завжди панують затишок та достаток, і кожен ваш день буде сповнений оптимізмом та бадьорістю духу. Мирного неба вам і вашим родинам! Зі святом Перемоги, миру і добрих сподівань, дорогі ветерани!

З повагою сільський голова К.М. Романенко!