Вітання з Днем Святої Трійці

Дата: 05.06.2020 14:59

Сердечно вітаю усіх жителів Краснопільської ОТГ із благословенним святом – Днем Святої Трійці.

Цієї світлої днини разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та висока Божа благодать. Людські серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і всепрощенням, а ми намагаємося дарувати увагу і душевне тепло тим, хто поряд.

Нехай Свята Трійця і надалі приносить вам радість, надихає на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому. Нехай нас єднає світло незгасних людських чеснот й у всьому допомагає всесильний і все милостивий Господь! Здоров’я всім, злагоди в міцних родинах, а нашій державі, нашій громаді – єдності, миру і розквіту!

З повагою Катерина Романенко, голова Краснопільської ОТГ