Вітаємо з Міжнародним Днем друзів

Дата: 09.06.2020 10:35

9 червня відзначаємо найтепліше свято – Міжнародний День друзів, який присвячено дружнім відносинам між людьми.

Здавна дружба вважалася високою людською цінністю. Багато мислителів говорили, що у двох друзів одна душа на двох. Сьогодні часто можна почути, що матеріальна сторона життя давно переважила духовну, тому цієї дружби не існує. Тим не менш, вітаючи свою близьку людину з цим святом, ви можете довести зворотнє.

Для того, щоб нагадати людству про важливість друзів, навчити цінувати вірність і опору, яку нам дають ці люди, і було створено це тепле свято – День друзів.

Тож давайте хоча б раз на рік, показувати своїм друзям, наскільки вони важливі для нас, незалежно від різних життєвих ситуацій. Подякуйте їм за те, що вони є у вашому житті.