Привітання з Днем фермера

Дата: 18.06.2020 14:23

Шановні фермери!

Вітаю всю фермерську спільноту Краснопільської ОТГ з  професійним святом – Днем фермера!

Фермерство – це навіть не професія, а спосіб життя людей, які не мислять себе без землі. У фермерстві втілилися кращі риси господарювання – працьовитість, стійкість, природна кмітливість і завзятість, активна громадська позиція, соціальна відповідальність і патріотизм.

Своєю працею Ви  розвиваєте сільську економіку, створюєте нові робочі місця, підтримуєте традиції і культуру нашої громади. Дякуємо Вам за відданість обраній справі!

Зичу всім Вам великих і малих перемог – на власних полях, а засіки нехай повняться відбірним зерном. Фінансових здобутків, процвітаючого майбутнього, сімейного благополуччя. А ще – душевного задоволення від улюбленої справи. Гордо несіть по життю звання Українського Фермера!

З повагою сільський голова К.М.Романенко