Шановні медичні працівники Краснопільської ОТГ-лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани медичної справи!

Дата: 19.06.2020 10:32

У день Вашого професійного свята хочеться сказати багато теплих та лагідних слів на Вашу адресу. Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, врятовані життя, повернуте здоров’я!

Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Я переконана, що Ваша відданість справі, професійний досвід, глибокі знання завжди поєднуватимуться із щирим співчуттям до людей, милосердям і високою відповідальністю за їхнє здоров’я.

Низький уклін нашим ветеранам, лікарям, фельдшерам, медсестрам за    віддану працю та лікарську честь.

Хочеться побажати Вам задоволення від власної роботи, вдячних пацієнтів, тепла і розуміння в колі сім'ї і, звичайно ж, міцного здоров'я, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя!

З повагою Катерина Романенко, сільський голова Краснопільської ОТГ.