З Днем знань !!!

Дата: 01.09.2020 08:14

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
    Щиро вітаю  Вас з Днем знань – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань, до нових звершень, до самостійного життя. Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів  і, звичайно, закличним першим дзвоником, що пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх  розпочатих справ.
    Особливо хочу привітати зі святом дорогих першокласників.У  шкільному житті на вас чекають не лише уроки та домашні завдання але й екскурсії, класні свята, різноманітні конкурси, спортивні змагання, олімпіади, багато гуртків за інтересами, шкільні концерти та багато іншого. Відкривайте з радістю для себе шкільні двері! Тепер ви теж повноправні жителі Країни знань! Хай ваше життя у ній буде яскравим та радісним!
  Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю у вихованні підростаючого покоління.
Зичу всім миру і злагоди, невпинного руху вперед, здійснення всіх планів та задумів.

З повагою сільський голова К.М.Романенко