З Днем працівника дошкільної освіти!

Дата: 25.09.2020 10:03

Шановні вихователі та працівники дошкільних закладів Краснопільської ОТГ!

Вітаю вас з професійним святом-Всеукраїнським днем дошкілля, яке відзначають в останню неділю вересня. Хоча свято це й молоде, та встигло вже стати народним.

Від мудрості керівника дошкільного закладу, педагогічної майстерності, турботливості, уваги, розуміння вихователів та їх помічників, допомоги батьків залежить щасливе дитинство наших вихованців, адже так важливо, щоб дитинство кожного малюка було світлим, радісним і творчим, Ви виховуєте майбутніх патріотів нашої держави , науковців, зірок і просто добрих людей.

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, наполегливість і високий професіоналізм.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою. Міцного здоров’я вам, щастя, добра та натхнення, а найголовніше-відчуття вдячності за свою роботу від дітей та батьків.

З повагою голова Краснопільської сільської ради К.М. Романенко