Дорогі наші освітяни!

Дата: 03.10.2020 22:02

Щиросердечно вітаю вас із професійним святом!

Немає праці благороднішої, ніж праця Вчителя, роль якого - у становленні людини, в інтелектуальному і духовному зростанні суспільства.

Ви не просто даєте знання, ви збагачуєте дітей тими шляхетними цінностями, з якими ваші вихованці крокуватимуть по життю.

Результати ваших старань є найбільшою інвестицією у майбутнє нашої громади та країни.

Бажаю вам міцного здоров’я, стійкості, натхнення та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не були легкою справою. Висловлюю вам сердечну вдячність за вашу нелегку, але дуже почесну працю, а найголовніше - за ваше ставлення до неї з любов’ю і творчою віддачею.

Нехай успіхи і перемоги окрилюють вас на нові цікаві освітянські проєкти на благо наших дітей, на благо рідної громади. Велика вам вдячність за те все розумне, добре і вічне, що сієте в душах наших дітей! Щасливої вам долі, родинного затишку, благополуччя і добра! Талановитих, допитливих вам школярів, професійного росту, визнання і шани від тих, перед ким ви відкриваєте шлях в неповторну країну Знань! З святом!

З повагою Краснопільський сільський голова Катерина Романенко