З Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 01.11.2020 15:41

Шановні працівники соціальної сфери Краснопільської об'єднаної територіальної громади!

Вітаю Вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери, яке ми з вами щорічно відзначаємо у першу неділю листопада! Мабуть, немає жодної людини, до якої б не мали відношення працівники соціальної сфери – від народження і до організації пенсійного забезпечення нас супроводжують і підтримують саме вони. Працівники соціальної сфери щоденно піклуються про ветеранів війни і праці, інвалідів, пенсіонерів, людей похилого віку, дітей-сиріт, безробітних, підтримують та допомагають здолати життєві труднощі малозабезпеченим та багатодітнім сім’ям, а відзначення їх професійного свята – це справедлива шана держави і подяка жителів громади їм за працю. Переконана, що вам вистачить наснаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашої громади, соціального захисту тих, хто його потребує. Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, домашнього затишку і тепла, щастя й радості, витримки та енергії у нелегкій благородній справі. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка, а милосердя та доброта завжди супроводжують вас.

З повагою сільський голова К.М.Романенко