Про встановлення результатів повторного голосування 15 листопада 2020 року в багатомандатному виборчому окрузі №3 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Дата: 16.11.2020 16:52

Місцеві вибори

25 жовтня 2020 р.

Краснопільська сільська територіальна виборча комісія

Гайсинського району Вінницької області

П О С Т А Н О В А
 с. Краснопілка

з 20:00 "15" листопада  2020 року по 00:40 «16» листопада 2020 року                            № 69

Відповідно до частини  третьої ст. 206, статті 268,  статті 269 Виборчого кодексу України та Постанови ЦВК  № 200 від 25 жовтня 2020 року, Краснопільська сільська на територіальна виборча комісія Гайсинського району Вінницької області п о с т а н о в л я є:

1. Визнати обраним депутатом Краснопільської сільської ради   на Повторних виборах 15 листопада 2020 року в багатомандатному виборчому окрузі №3 – Кравець Оксану Петрівну від Вінницької регіональної організації Політичної партії « ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

1. Оформити протокол про результати голосування з виборів депутатів сільської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) у багатомандатному виборчому окрузі №3 на паперових носіях та їх електронні версії для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

1. Внести зміни в Форму №7  та надіслати її  для оприлюднення на офіційний сайт Краснопільської сільської ради, Державний реєстр виборців та  ЦВК.

1. Цю постанову оприлюднити на стенді інформаційних матеріалів у приміщенні Краснопільської сільської територіальної виборчої комісії Гайсинського району  Вінницької області.

Голова Краснопільської сільської територіальної комісії

Приступа В.М.

(головуючий на засіданні)

(підпис)