Із сесійної зали

Дата: 27.11.2020 21:49

Сьогодні відбулося перше пленарне засідання першої установчої сесії Краснопільської сільської ради. Зібрання було гарячим та емоційним. Але це не завадило депутатам навіть в ході тривалих дискусій повністю реалізувати запланований порядок денний. В свої права вступили 22 депутати сільської ради та голова Краснопільської ОТГ Катерина Романенко. Секретарем сільської ради обрано Марію Дерманську. На неї ж покладено обов‘язки секретаря виконкому сільської ради. В гарячих дискусіях проходило й затвердження старост. В громаді утворено п‘ять старостинських округів з центрами у селах - Гранів, Михайлівка, Митків, Кивачівка та Нараївка. Ряд депутатів наполягали на попередньому узгодженні кандидатур на зібраннях в селах. Особливо наполягали на Михайлівці. Врешті-решт спільним рішенням депутатів кожну подану кандидатуру на посаду старости голосували окремо. Відтак старостами за поданням голови ОТГ затверджено: Василя Вікторовича Ярового (Гранів); Валентину Володимирівну Топочканову (Михайлівка); Оксану Валентинівну Волчанську ( Митків, Грузьке, Тишківка, Тишківська Слобода, Степове); Михайла Васильовича Ставничого ( Кивачівка, Цвіліхівка, Дубина, Тополівка); Аллу Василівну Поліщук ( Нараївка). З усіх новопризначених старост лише В.В. Яровий є новачком в органах місцевого самоврядування. Він священник в с. Гранів. Всі інші старости мають досвід роботи на посадах сільських голів чи адміністраторів сільських рад. Наступне пленарне засідання відбудеться в четвер, 3 грудня. Попереду робота над Регламентом та Статутом громади. А пріоритетними напрямками для депутатського корпусу на найближчі роки визначено створення комунального некомерційного медичного закладу ОТГ, формування якісної освітньої мережі, створення дорожньої інфраструктури, благоустрій сіл громади, надання ефективних адміністративних та соціальних послуг жителям ОТГ.