Їм потрібна наша турбота

Дата: 03.12.2020 20:52

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Ми прагнемо, щоб люди з обмеженими можливостями, котрі проживають в селах нашої громади, не були обділені увагою: завдяки нашим фермерам,приватним підприємцям та сільській раді було виділено кошти для продуктових наборів дітям з інвалідністю, інвалідам 1 групи до Міжнародного дня людей з особливими потребами. Їх головною мрією є здоров‘я, а ще можливість повноцінно реалізувати себе, свої мрії та задуми. Обов‘язок кожного з нас - представників місцевої влади, бізнесу, усіх небайдужих людей - пам‘ятати, що ці люди повсякчас потребують підтримки, доброго слова та створення для них безперешкодних умов для повноцінного життя в громаді, сприяння їх активності та самореалізації. Дбаймо про тих, хто потребує опіки. Добро завжди повертається сторицею. Побажаймо їм добра, милості Всевишнього, здоров‘я, витримки, оптимізму і надійної опори в житті.