Стратегія прийнята!

Дата: 30.12.2020 14:40

Наша громада на початку 2020 року пройшла відбір та почала процес стратегічного планування по методології запропонованій Європейським союзом при експертній підтримці ULEAD Вінницький регіональний офіс. Розробка документу тривала протягом всього року .
      Робота над стратегією розвитку громади була цікавою завдяки новим сучасним підходам , палким дискусіям, із залученням  представників громадськості, підприємництва, студентської  та учнівської молоді. Ми пройшли гарний шлях розробки стратегічного плану  ,визначили пріоритети розвитку , зібрали цікаві ідеї та проекти та маємо  великі очікування від реалізації стратегії.
     22 грудня 2020 року  на 2 сесії 8 скликання  Краснопільської сільської ради було затверджено Стратегію розвитку до 2027 року.

Ми щиро дякуємо експертам Вінницького офісу програми «U-LEAD з Європою» за професійну роботу та підтримку.