Вітання із Хрещенням Господнім!

Дата: 18.01.2021 16:49

Шановні жителі Краснопільської територіальної громади вітаю Вас із Хрещенням Господнім!

Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро.

У цей день вода в річках стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Це свято ми обов’язково маємо зустріти з чистими помислами та добрими намірами.

Тож нехай священна Йорданська вода очистить ваші душі від усіх тривог і негараздів,  а Господь наповнить ваше життя радістю і світлом, обдарує міцним здоров’ям та довголіттям.

Мудрості кожному з нас, миру у кожній родині і в Україні!

З повагою сільський голова К.М.Романенко, депутатський корпус та виконавчий комітет Краснопільської сільської ради.