День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 15.02.2021 10:03

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до дня виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.
Тривала афганська війна жорстоко зачипила всіх її учасників. Це незагоєна рана, невідступний біль, порожнеча в серцях батьків і дітей.
Афганістан – це найтрагічніший і болючий спогад. Посивіли до строку юні наречені і молоді дружини, чекання вибілило скроні батьків і коси матерів. І, здається, навіки крейдяний пил і пісок осіли в молодих чубах воїнів-інтернаціоналістів.
Шановні воїни–інтернаціоналісти, бажаємо вам міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди вашим родинам , достатку і довголіття, аби жахіття війн більше ніколи не поверталися у наше мирне життя.