Розпорядження про скликання 6 сесії 8 скликання

05.03.2021 року № 15

Про скликання чергової сесії

Краснопільської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, скликати чергову 6 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  16.03.2021 року Роботу пленарного засідання розпочати 16 березня 2021 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради з дотриманням вимог карантину.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1. Про внесення змін до рішення 3 сесії  8 скликання від 16.01.2021 року «Про утворення  віддалених робочих місць відділу «Центр  надання адміністративних  послуг» виконавчого комітету Краснопільської сільської ради в селах Кивачівка, Митків та Михайлівка, та територіальний підрозділ УНАП в с.Гранів».

2. Про  внесення змін до рішення 2 сесії 8 скликання  Краснопільської сільської ради  від 22.12.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів Краснопільської сільської ради».

3. Про внесення змін до штатного розпису КУ  ФГОЗО Краснопільської сільської ради.

4. Про внесення змін  до рішення  4 сесії 7 скликання Краснопільської сільської ради від 11.01.2018 року «Про забезпечення повноважень щодо управління майном Краснопільської сільської ради».

5. Про внесення змін до виконавчого комітету Краснопільської сільської ради.

6. Про схвалення та подання  на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад проекти Краснопільської сільської ради.

7. Про створення КУ ЦПМСД Краснопільської сільської ради.

8. Про внесення змін до рішення 2 сесії 8 скликання Краснопільської сільської ради від  22.12.2020  року « Про внесення змін до рішення  «Про  створення Служби у справах дітей Краснопільської сільської ради та  затвердження  Положення про Службу у справах дітей».

9. Про клопотання до  Міністерства культури та інформаційної політики України щодо реорганізації закладів культури Краснопільської сільської ради.

10. Про придбання  автомобіля для службових потреб Краснопільської  ТГ.

11.Про внесення змін до бюджету Краснопільської сільської ради  на 2021 рік.

12. Про затвердження Плану діяльності Краснопільської сільської ради з підготовки регуляторних актів у 2021 році.

13. Про припинення права користування земельними ділянками громадянам України.

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

16. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості).

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

19. Про передачу земельних ділянок громадянам у приватну  власність на території Краснопільської сільської ради.

20. Про передачу земельних часток(паїв) в натурі (на місцевості).

21. Про внесення змін до рішення 55 сесії 7 скликання від 12.05.2020року Гранівської сільської ради  «Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж    земельних ділянок в натурі (на місцевості)».

22. Про внесення змін до рішення №19 Гранівської сільської ради; 59 сесії 7 скликання від 05.10.2020року  «Про затвердження  технічної   документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» .

23. Про внесення змін до рішення 28 сесії 7 скликання від 25.05.2020року Краснопільської сільської ради « Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж    земельних ділянок в натурі (на місцевості)».

24.Про надання земельних ділянок в оренду.

25.Про внесення змін до договорів оренди землі .

26. Про розпорядження землями комунальної власності.

27. Продаж права оренди через аукціон із земель комунальної власності    на конкурентних засадах.

28. Різне.

ІІ.  Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                     К.М. Романенко