Дата: 30.03.2021 14:44

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Краснопільської сільської  ради «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2022 рік» та аналізу його регуляторного впливу

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності»,  у відповідності до норм Податкового кодексу України, виконавчий комітет Краснопільської сільської  ради повідомляє про наміри оприлюднити проект регуляторного акту рішення Краснопільської сільської ради «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Краснопільської територіальної громади на 2022 рік» та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до бюджету громади.

З текстом проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Краснопільської територіальної http://krasnopilka.gromada.org.ua/ в розділі Регуляторна політика.

Розробник проекту регуляторного акту: управління фінансів Краснопільської сільської ради.

До обговорення запрошуються жителі Краснопільської територіальної громади, депутати сельської ради, члени виконавчого комітету, представники громадських організацій та представники господарюючих суб'єктів.

Обґрунтовані зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об'єднань стосовно проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього приймаються у письмовому та/або  електронному вигляді на електронну адресу управління фінансів Краснопільської сільської ради: krasnopilkafin@ukr.net з поміткою «Місцеві податки на 2022 рік» в термін до 31 травня 2021 року.