вшанування жертв Великого терору  – масових політичних репресій1937-1938 років.

Дата: 16.05.2021 10:55

Щороку у третю неділю травня Україна вшановує жертв Великого терору  – масових політичних репресій1937-1938 років.
Це день пам’яті про мільйони покалічених доль, про людей, розстріляних без суду і без слідства, відправлених до таборів та заслань, позбавлених своїх громадянських прав.
Це був час зневіри, відчаю та безнадії. Але попри величезні втрати наш народ вистояв.
Священним обов’язком кожного громадянина будь-якої держави є збереження пам’яті про минуле свого народу. Страшні події минулого століття варто пам’ятати , та про небезпеку, яка нависла над нашою країною . Тому, сьогоднішнім українцям, так важливо привернути увагу нашого суспільства до трагічних подій історії України.
Схилімо ж голови і помолімося за вічний спокій тих, що стали жертвами політичних репресій.
 Вічна пам’ять безневинно загиблим та закатованим українцям!
Честь і слава живим героям!