КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
gov.ua
державні сайти України
 

Розпорядження про скликання чергової 9 сесії 9 скликання Краснопільської сільської ради

Дата: 31.05.2021 09:00
Кількість переглядів: 258

  Фото без опису

УКРАЇНА

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

31.05.2021 року № 32  

 

Про скликання чергової сесії

Краснопільської сільської ради

 

         Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, скликати чергову 9 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  09.06.2021 року. Роботу пленарного засідання розпочати 09 червня 2021 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради з дотриманням вимог карантину.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико –санітарної допомоги Краснопільської сільської ради».

2. Про створення комісії по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель в Краснопільській територіальній громаді.

3. Про внесення змін до бюджету Краснопільської сільської ради  на 2021 рік.

4. Про припинення права користування земельними ділянками громадянам України.

5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та в оренду.

6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості).

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та в оренду.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на польові  (проектні) дороги між земельними частками (паями).

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з правом  передачі невитребуваних земельних часток (паїв) в оренду ПрАТ «Зернопродукт МХП».

11. Про внесення змін до рішення 58 сесії 7 скликання Гранівської сільської ради від 26.08.2020 року «Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

12.  Про внесення змін до рішення 56 сесії 7 скликання Гранівської сільської ради від 05.06.2020 року «Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

13.  Про внесення змін до рішення 13 сесії 5 скликання Краснопільської сільської ради від 18.01.2008 року «Про  затвердження технічної документації  щодо складання документів».

14. Про передачу земельних ділянок громадянам у  власність на території Краснопільської сільської ради.

15. Про затвердження переліку земель та земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, які включені до переліку земельних ділянок, права на які буде виставлено на земельні торги Краснопільською сільською радою.

16. Про інвентаризацію земельних ділянок на території Краснопільської сільської ради.

17. Про надання в оренду земельних ділянок під проектними дорогами для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

18.Про внесення змін до договорів оренди землі.

19. Різне.

ІІ.  Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Сільський голова                     Катерина  Романенко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора