Проекти рішень 10 сесії 8 скликання

Дата: 08.06.2021 08:54

1.Про внесення змін до рішення 58 сесії 7 скликання від 26.08.2020року Гранівської сільської ради « Про затвердження технічної із землеустрою

щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)»

з правом передачі їх в оренду ПрАТ «Зернопродукт МХП»

3.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

у власність

4.Про затвердження технічної   документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Краснопільською сільською радою

5.Про внесення змін до договору оренди

6.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо

інвентаризації земельної ділянки комунальної власності

7.Про надання в оренду земельних ділянок  під проектними  дорогами  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

8.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі (на місцевості)

9.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність  із земель комунальної власності

10.Про передачу у власність земельної  ділянки

11.Про припинення права користування  земельною ділянкою

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

13.Про затвердження переліку земель та земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, які включені до переліку земельних ділянок, права на які буде виставлено на земельні торги Краснопільською сільською радою