КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
gov.ua
державні сайти України
 

Обирай: державна служба зайнятості чи приватні агентства з працевлаштування. Кому більше довіряють громадяни у працевлаштуванні?

Дата: 17.08.2021 08:55
Кількість переглядів: 734

16.08.2021

 

Обирай: державна служба зайнятості чи приватні агентства з працевлаштування.

Кому більше довіряють громадяни у працевлаштуванні?

 

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», суб’єкти господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні, інформують державну службу зайнятості про працевлаштованих ними осіб шляхом подання звітності за формою №1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні».

У 1 півріччі 2021 року звітність за формою № 1-ПА до Вінницької обласної служби зайнятості надали 64 приватних агентств зайнятості, з них фактично здійснювали діяльність 15. Зокрема, 3 агентства працевлаштовували в Україні, 7 агентств – наймали працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців та 6 агентств – здійснювали працевлаштування за кордоном.

Протягом 1 півріччя 2021 року загальна кількість громадян, працевлаштованих приватними агентствами зайнятості, становила 482 особи.

Натомість, у січні – липні 2021 року за сприяння Вінницької обласної служби зайнятості роботу знайшли 17,2 тис. громадян.

 

Відділ інформаційної роботи ВОЦЗ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора