Про скликання 15 позачергової сесії 8 скликання

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

23733 с. Краснопілка Гайсинського району, вул. Центральна 10 Е, тел. 51-2-45

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

20.09.2021                                                                                                        № 53

Про скликання позачергової сесії

Краснопільської сільської ради

На підставі доповідної записки головного спеціаліста – землевпорядника, Красікової Анни Валеріївни, в звязку з необхідністю вирішення земельних питань, скликати позачергову 15 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  21.09.2021 року. Роботу пленарного засідання розпочати 21 вересня 2021 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради з дотриманням вимог карантину.

І. На розгляд   сесії винести наступні питання:

1.Про припинення права користування земельними ділянками громадянам України.

2.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та оренду.

3.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості).

4.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та  оренду.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

6. Про передачу земельних ділянок громадянам у приватну  власність на території Краснопільської сільської ради.

7. Про внесення змін до рішення 56 сесії 7 скликання від 05.06.2020року Гранівської сільської ради « Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі на місцевості.»

8.Про внесення змін до рішення 15 сесії 6 скликання від 07.09.2012 року Краснопільської сільської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів що посвідчують право власності на земельну ділянку  та внесення часткових змін до рішення сільської ради про передачу у власність земельної ділянки».

9.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.

10.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду для продажу права оренди на земельних торгах.

11.Про надання службі автомобільних доріг у Вінницькій області дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель.

12.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожніх господарств.

13.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності ТОВ ПК Зоря Поділля.

14.Надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельних ділянок під проектними дорогами  на умовах оренди ТОВ ПК Зоря Поділля.

15. Про розробку проекту землеустрою щодо встановлення меж земель водного

фонду .

16.Про створення громадського пасовища.

17. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування  КП «Водограй»

для розташування місця знешкодження та утилізації відходів (під сміттєзвалище).

18.Про внесення змін до договору оренди водного обєкта  №52088500-1

19. Про внесення змін до договору оренди землі від 21 серпня 2012 р.

20. Про внесення змін до договору оренди

21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ДП «Гайсинське лісове господарство» для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг.

22. Про надання в оренду ТОВ «Обрій»  невитребуваної земельної частки (паю).

23. Про внесення змін до бюджету Краснопільської сільської ради

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках об’яв на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                        Катерина Романенко