КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
gov.ua
державні сайти України
 

Розпорядження про скликання чергової 17 сесії 8 скликання Краснопільської сільської ради

Дата: 15.11.2021 09:45
Кількість переглядів: 271

   Фото без опису

УКРАЇНА

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

15.11.2021 року № 61

 

Про скликання чергової сесії

Краснопільської сільської ради

 

         Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, скликати чергову 17 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  25.11.2021 року. Роботу пленарного засідання розпочати  25 листопада 2021 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради з дотриманням вимог карантину.

 

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1. Про внесення змін до бюджету   Краснопільської територільної  громади на 2021 рік.

2. Про надання згоди на організацію співробітництва з Гайсинською територіальною громадою.

3. Про внесення змін до рішення  7 сесії 8 скликання Краснопільської сільської ради від 16.03.2021 року «Про створення Служби у справах дітей, сім’ї та молоді Краснопільської сільської ради».

4. Про припинення права користування земельними ділянками громадянам України.

5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та оренду.

6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості).

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та  оренду.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

9. Про передачу земельних ділянок громадянам у приватну  власність на території Краснопільської сільської ради.

10. Про передачу  в оренду проектних доріг « ПП Еліт-Агро-Плюс» за межами населеного пункту с.Тополівка.

11. Про укладання договору оренди землі у комплексі з розташованим на ній водним об’єктом на новий строк  Васильчук Вадиму  Івановичу .

12. Про укладання договору оренди землі у комплексі з розташованим на ній водним об’єктом на новий строк  Ткач Юрію Володимировичу.

13. Про укладання договору оренди землі у комплексі з розташованим на ній водним об’єктом на новий строк  Круглик Марії Василівні.

14. Про укладання договору оренди землі у комплексі з розташованим на ній водним об’єктом на новий строк  Панасюк Валентині Василівні.

15. Про переукладення договору оренди землі від 01.01.2006 року Сметанку Віталію Володимировичу.

16. Про розірвання договору  оренди землі від 09.02.2021 року  ФГ Георгій .

17. Внесення змін у рішення 23 сесії 7 скликання від 29.10.2019 року « Про надання дозволів про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність із земель комунальної власності».

18. Про внесення змін до рішення 7 сесії 7скликання 22.04.2016 р. Михайлівської сільської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

19. Про внесення змін до  рішення 10 сесії 8 скликання 09.06.2021 р Краснопільської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність».

20. Про внесення змін до рішення 2 сесії 8 скликання від 22.12.2020 р. Краснопільької сільської ради « Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

21. Про передачу в оренду земельних ділянок  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  ФОП Коротянському І.І.

22. Про передачу в оренду земельної ділянки для зв’язку і телекомунікації для зв’язку і телекомунікацій  ПрАТ «Київстар».

23. «Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості)  для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства в  межах населеного пункту с.Гранів.»

24. Про передачу земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості).

25. Різне

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Сільський голова                     К.М. Романенко

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора