Шановні  жителі Краснопільської територіальної громади!

Дата: 19.11.2021 15:36

Шановні  жителі Краснопільської територіальної громади!
21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи, вшановуючи громадянську мужність усіх тих, хто власним прикладом підняв український народ на захист своїх прав та європейського майбутнього України, хто засвідчив відданість ідеалам свободи, справедливості та утвердження демократичних цінностей під час Помаранчевої революції та Революції Гідності.
Сьогодні нашим обов’язком є не просто пам’ятати про їх подвиг, а й далі впевнено  йти демократичним шляхом розвитку держави, стояти на захисті її інтересів та європейського вибору.
Вітаю усіх з цим Днем! Нехай над українською землею завжди мирним буде небо! Нехай у домівці кожного  панують родинна злагода, благополуччя, добробут і лунає дитячий сміх. Нехай у всіх нас не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

З повагою,  сільський голова Катерина Романенко