Про скликання позачергової сесії Краснопільської сільської ради

Дата: 09.02.2022 09:50

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

09.02.2022 року № 4

Про скликання позачергової сесії

Краснопільської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, на підставі доповідної записки начальника відділу освіти, культури та молоді Стрижавської Н.П., начальника відділу ЦНАП Загребельного Д.М.,  скликати позачергову 21 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  10.02.2022 року. Роботу пленарного засідання розпочати 10.02.2022 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради з дотриманням умов карантину.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1. Про внесення змін до структури та штатного розпису Красмнопільської сільської ради на 2022 рік.

2. Про затвердження проектно –кошторисних документацій:

- «Капітальний ремонт водопровідної мережі  по вулицях Погранична, Садова в с.Краснопілка Гайсинського району Вінницької області»;

- «Капітальний ремонт водопровідної мережі  по вулиці Шкільна в с.Кивачівка Гайсинського району Вінницької області»;

- «Капітальний ремонт водопровідної мережі по вулицях Подільська, Миру в с. Нараївка Гайсинського району Вінницької області»;

- Реконструкція водопровідної мережі по вулицях Яблунева, Кармелюка в с.Гранів Гайсинського району Вінницької області».

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                     Катерина  РОМАНЕНКО