КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
Малий Герб України
gov.ua
державні сайти України
 

«Вінницягаз Збут” дякує клієнтам, які сплатили за спожитий газ

Дата: 06.04.2022 14:07
Кількість переглядів: 720

                

  4.04.2022 р.

                                                                                                Пресреліз

 

«Вінницягаз Збут” дякує клієнтам, які сплатили за спожитий газ

 

 Майже 73 % споживачів Вінниччини вчасно сплатили за блакитне паливо.

ТОВ “Вінницягаз Збут”, що працює під брендом “ТВІЙ ГАЗЗБУТ”, дякує побутовим клієнтам, які розрахувалися у березні за спожитий природний газ.

 

Українці розуміють, що оплата комунальних послуг – це не тільки виконання договірних зобов’язань, а також “дякую” працівникам підприємств - постачальників комунальних послуг та їх родинам. Це – ще один ваш внесок в оборону свого села чи міста і реальна допомога державі під час війни.

 

Попри війну в країні, найкраще минулого місяця розраховувалися за спожите блакитне паливо клієнти у Літинському районі, за що їм окрема подяка. Найгірше у перший місяць весни сплатили за газ мешканці м. Вінниці та Вінницького району.  

У порівнянні з березнем минулого року, рівень оплати за спожитий газ у Вінницькій області впав на 10%.Загальний борг побутових споживачів перед ТОВ “Вінницягаз Збут” наразі становить майже 770 млн грн.

 

Під час дії воєнного стану ТОВ “Вінницягаз Збут” не припиняє постачання природного газу боржникам і не стягує штрафи за невчасні розрахунки. Компанія розуміє, що велика кількість українців опинилася у дуже складних життєвих обставинах, і поки не може сплатити за спожитий природний газ. Але споживачі, які в змозі це зробити, мають розрахуватися і підтримати комунальну сферу.

 

Безпечно та без комісії сплатити за спожитий газ клієнти ТОВ "Вінницягаз Збут" можуть через онлайн-сервіси: 

·        кнопка "Сплатити за газ" на сайті https://vngaszbut.com.ua/;

·        viber-бот ТВІЙ ГАЗЗБУТ https://bit.ly/3sRaq9U;

·        особистий кабінет "Вінницягаз Збут" https://my.vngaszbut.com.ua/ ;

·        клієнтські сервіси 104.ua.

 

Нагадуємо, що заборгованість за житлово-комунальні послуги може стати причиною скасування субсидії на наступний опалювальний сезон, якщо є прострочена заборгованість за комунальні послуги за більше, ніж три місяці на суму понад 680 гривень. Наявність заборгованості буде аналізуватися органами соціального захисту населення в травні поточного року.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора