КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
Малий Герб України
gov.ua
державні сайти України
 

До уваги клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут», які користуються тарифом “ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ”!

Дата: 22.04.2022 10:57
Кількість переглядів: 557

Фото без опису

До уваги клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут», які користуються тарифом “ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ”!

 

Дія тарифу "ТВІЙ ГАЗ РІВНОМІРНИЙ ПЛАТІЖ" завершиться 30 квітня 2022 року, однак підписникам не варто хвилюватися.

 

Адже йти до центрів обслуговування клієнтів, аби щось переоформити, не потрібно. З 1 травня усі підписники пропозиції автоматично перейдуть на базовий тариф “ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ”.

До середини травня наші фахівці надішлють вам точну інформацію про баланс вашого Особового рахунку. Якщо ви використали більше газу, ніж у минулому опалювальному сезоні – потрібно буде оплатити різницю за ціною 7,99 грн за куб. Якщо ви спожили менше газу – ми повернемо кошти на ваш Особовий рахунок як переплату.

Для остаточного розрахунку дуже важливо, щоб ви саме станом на 30 квітня зафіксували показники свого лічильника і передали їх вашому оператору ГРМ

Ми отримуємо багато позитивних відгуків про “рівномірний” тариф, що надихає нас запропонувати його на наступний рік. Як тільки подібна пропозиція знову стане доступною, ми одразу вас проінформуємо.

І найголовніше, що турбує всіх наших клієнтів – якою буде ціна газу з 1 травня 2022 року? Постачальники природного газу, так само як і споживачі, з нетерпінням очікують рішення влади щодо ціни на газ. Зі свого боку, ми зробимо усе можливе, щоб ціна газу для українців у новому газовому році не змінилась.

Дякуємо усім клієнтам ТОВ «Вінницягаз Збут», які, попри надскладну ситуацію в Україні, вчасно сплачують за газ. Це дуже важливо для підтримки економіки держави та співгромадян, які через війну такої можливості не мають.

Разом переможемо! Слава Україні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора