26 квітня 2022 року виповнюється 36 років, як сталася трагедія на Чорнобильській АЕС.

Дата: 26.04.2022 08:35

26 квітня 2022 року виповнюється 36 років, як сталася трагедія на

Чорнобильській АЕС. Це найбільша катастрофа яка була в історії енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за екологічним збитком, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.

У скорботний для країни день цей день ми сумуємо за померлими, вшановуємо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу!

Від жителів Краснопільської територіальної громади та від себе особисто хочу висловити найщиріші слова вдячності та доземний уклін вам, шановні ліквідатори, за високу громадянську позицію, сміливість та відвагу. Схиляю голову перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.