Розпорядження про скликання позачергової сесії

Дата: 11.08.2022 09:48

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

11.08. 2022 року                                       № ___30__

Про скликання позачергової сесії

Краснопільської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, на підставі доповідної записки головного спеціаліста-землевпорядника                     А.В.Красікової та начальника відділу організаційного та юридичного забезпечення виконавчого комітету Краснопільської сільської ради М.М.Москальчука, скликати позачергову 26 сесію Краснопільської сільської ради  8 скликання на 12.08.2022 року. Роботу пленарного засідання розпочати 12.08.2022 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання:

1. Про передачу в оперативне управління КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснопільської сільської ради»  транспортного засобу, що знаходиться в комунальній власності та на балансі Краснопільської сільської ради.

2. Про затвердження структури апарату Краснопільської сільської ради на 2022 рік у новій редакції.

3. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування ТОВ «Оператор ГТС України» для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту.

4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки АТ  «Вінницягаз».

5. Про надання дозволу АТ «Вінницяобленерго» на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення,  будівництва,експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                     Катерина  РОМАНЕНКО