КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
gov.ua
державні сайти України
 

Сусідню Київську та Черкаську області, а також частково Вінницьку область тимчасово затягнуло імлою. Про це повідомляють у Вінницькому Гідрометеоцентрі. БЕЗ ПАНІКИ

Дата: 22.08.2022 17:36
Кількість переглядів: 317

Сусідню Київську та Черкаську області, а також частково Вінницьку область тимчасово затягнуло імлою. Про це повідомляють у Вінницькому Гідрометеоцентрі. БЕЗ ПАНІКИ?

Як відомо, ІМЛА – суцільне помутніння повітря, обумовлене наявністю в ньому завислих частинок пилу, промислового диму або диму іншого походження.

?ПРИЧИНА – перенесення в наш регіон повітря з пиловими частками із Каспійської низовини та інших азіатських регіонів. Запах диму не відчувається.

?Супутникова інформація підтверджує локалізацію та переміщення пилу саме до нашого регіону. За синоптичними розрахунками, на покращення ситуації, очищення повітря можна розраховувати лише завтра ввечері (23.08.2022).

?Як відомо, частинки пилу можуть спричиняти подразнення слизових оболонок, кашель та чхання. Тому бажано обмежити перебування на відкритому повітрі, а також зачиняти вікна в оселях та частіше проводити вологе прибирання?


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора