Про скликання позачергової сесії Краснопільської сільської ради

Дата: 07.09.2022 09:42

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

07.09.2022 року № 73

Про скликання позачергової сесії

Краснопільської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, на підставі доповідної записки головного землевпорядника Красікової А.В., скликати позачергову 27 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  08.09.2022 року. Роботу пленарного засідання розпочати 08.09.2022 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1. Про припинення права оренди земельною ділянкою та розірвання договору оренди землі з ПрАТ «Київстар»

2.Про укладання договору оренди земельної ділянки ТОВ «Юкрейн Тауер Компані»

3. Про укладання договору оренди земельних ділянок Савченко Тетяна Василівна.

4.Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій що знаходиться в оренді ФОП Скіць Наталії Миколаївни  за межами с. Кивачівка на території Краснопільської сільської ради Гайсинського району Вінницької області та переукладення договору оренду.

5. Про внесення змін до рішення №178 22 сесії 8 скликання «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності» від 15.02.2022 року

6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди.

7.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                     Катерина РОМАНЕНКО