Розпорядження про скликання чергової сесії

Дата: 12.12.2022 09:15

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

12.12.2022 року № 47

Про скликання чергової сесії

Краснопільської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, скликати чергову 30 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  22.12.2022 року. Роботу пленарного засідання розпочати  22 грудня 2022 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1.Про бюджет Краснопільської сільської територіальної громади на 2023 рік

2. Про затвердження порядку і нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємствта їх об’єднань, що  вилучаються до місцевого бюджету .

3. Про затвердження програм Краснопільської сільської ради.

4. Про затвердження структури  апарату Краснопільської сільської ради та її виконавчих органів.

5. Про затвердження структури  фінансового відділу  Краснопільської сільської ради .

6. Про затвердження структури  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Краснопільської сільської ради.

7. Про затвердження положення про преміювання працівників Краснопільської сільської ради.

8. Про упорядкування умов оплати праці сільського голови на 2023 рік.

9. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт на території

Краснопільської сільської ради, на яких зможуть виконувати адміністративне

стягнення порушники за постановою суду у 2023 році.

10. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт на території

Краснопільської сільської ради, де будуть відбувати кримінальне покарання

а вироком суду у вигляді громадських у 2023 році.

11. Про встановлення переліку об’єктів та видів оплачуваних  робіт на території

Краснопільської сільської ради, на яких зможуть відбувати  адміністративне

стягнення  у вигляді  суспільно корисних робіт  у 2023 році. (аліменти).

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) .

13.Про передачу у власність  земельної  ділянки .

14.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування  відділу освіти, культури,  молоді та спорту Краснопільської сільської ради

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земельної ділянки комунальної власності

16.Про внесення змін до рішення 29 сесії 5 скликання Краснопільської сільської ради від 15.01.2010 року « Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку »

17.Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.

19. Про передачу земельних ділянок в оренду для іншого сільськогосподарського призначення Проценко Р.В.

20. Про  передачу майна Гранівського ліцею ім. О.Мельника та Михайлівського ліцею на баланс Краснопільської сільської ради.

21. Про призупинення діяльності Митківської початкової школи Краснопільського ліцею Краснопільської сільської ради Гайсинського району Вінницької області.

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                           Катерина РОМАНЕНКО