КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
gov.ua
державні сайти України
 

Сьогодні, 7 лютого, Верховна Рада призначила головою Служби безпеки України Василя Малюка.

Дата: 07.02.2023 15:26
Кількість переглядів: 115

Фото без опису

Сьогодні, 7 лютого, Верховна Рада призначила головою Служби безпеки України Василя Малюка.

Представляти його приїхав особисто, Президент України, Володимир Зеленський. Сам Малюк пообіцяв і далі переформатовувати роботу СБУ.

«Ми показали всьому світові, що таке український характер. А зараз маємо об’єднати зусилля та повернути наші території! І як Голова СБУ, я зроблю все для Перемоги», – наголосив Василь Малюк.

Серед першочергових завдань він назвав: очищення Служби, протидія російським спецслужбам, боротьба з колаборантами та зрадниками всіх рівнів.

Примітка: До призначення Василь Малюк виконував обов'язки голови СБУ.

Відомо, що він народився 28 лютого 1983 року у м.Коростишів Житомирської області. У 2005 році здобув вищу юридичну освіту у Національній академії Служби безпеки України за спеціальністю правознавство.

З 2001 року розпочав військову службу в органах державної безпеки. З січня 2020 року перейшов до Центрального управління Служби безпеки України на посаду першого заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

У березні 2020 року призначений першим заступником Голови Служби безпеки України – начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора