КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
gov.ua
державні сайти України
 

Про скликання позачергової сесії Краснопільської сільської ради

Дата: 16.03.2023 09:21
Кількість переглядів: 133

   

УКРАЇНА

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16.03.2023 року № 10

 

Про скликання позачергової сесії

Краснопільської сільської ради

 

         Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, на підставі доповідної записки  нальника земельного відділу Красікової А.В., скликати позачергову 33 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  17.03.2023 року. Роботу пленарного засідання розпочати 17.03.2023 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1. Надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського виробництва .

      

2. Надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі  ( на місцевості )  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з метою подальшого оформлення права оренди.

 

3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки комунальної власності для іншого сільськогосподарського призначення.

 

4.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення          ( відновлення )  меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості ) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

5. Внесення змін до 31 сесії 8 скликання від 18.01.2023 року  « Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення для іншого сільськогосподарського призначення.

 

6.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення          ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі  ( на місцевості )  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

7.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку комунальної власності земель водного фонду. 

 

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду за межами населеного пункту Нараївка Гайсинського району Вінницької області.

9. Про затвердженя умов продажу права оренди земельної ділянки в комплексі з розташуванням на ній водним об’єктом на земельних торгах у формі електроного аукціону (ставок «Осадчий»).

10. Про внесення змін до бюджету Краснопільської сільської ради на 2023 рік.

11. Про прийняття на баланс сільської ради майна.

 

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Сільський голова                     Катерина  РОМАНЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора