КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
gov.ua
державні сайти України
 

Про скликання позачергової сесії Краснопільської сільської ради

Дата: 17.04.2023 09:11
Кількість переглядів: 92

   

УКРАЇНА

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

17.04.2023 року № 14

 

Про скликання позачергової сесії

Краснопільської сільської ради

 

         Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, на підставі доповідної записки  начальника земельного відділу Красікової А.В., скликати позачергову 35 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  18.04.2023 року. Роботу пленарного засідання розпочати 18.04.2023 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення          ( відновлення )  меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості ) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  ( присадибна ділянка).  

2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду із земель комунальної власності сільськогосподарського

призначення для іншого сільськогосподарського призначення

3.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки комунальної власності для іншого сільськогосподарського призначення.

5.Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення

6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва із земель комунальної власності, для передачі її у користування на умовах оренди

7. Про  Внесення змін до 18 сесії 8 скликання від 10.12.2021 року  «Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва із земель комунальної власності»

8 . Про внесення змін до рішення 17 сесії 8 скликання  від 25.11.2021 року  Краснопільської  сільської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду  для іншого сільськогосподарського призначення».

9. Про внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання  від 21.09.2021 року  Краснопільської  сільської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду  для іншого сільськогосподарського призначення»

 10. Про встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку.

11. Про внесення змін до договору оренди землі від 02 квітня 2019 року

12. Про внесення змін до договору оренди землі від 01 лютого  2018 року №005

13. Про внесення змін до договору оренди землі від 02.12.2021 року.

14. Про припинення права користування земельною ділянкою та розірвання договору оренди земельної ділянки

15. Про передачу у власність  земельної  ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  ( присадибна ділянка). 

 

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Сільський голова                     Катерина  РОМАНЕНКО

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора