КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
gov.ua
державні сайти України
 

Про скликання позачергової сесії

Дата: 04.07.2023 08:23
Кількість переглядів: 86

   

УКРАЇНА

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

04.07.2023 року №  22

 

Про скликання позачергової сесії

Краснопільської сільської ради

 

                Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, на підставі доповідних записок начальника фінансового відділу Сіполі С.Д., начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Стрижавської Н.П. та начальника земельного відділу  Заваденко О.Д., скликати позачергову 38 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  05.07.2023 року. Роботу пленарного засідання розпочати 05.07.2023 року о 15.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1. Про внесення змін до бюджету Краснопільської сільської територіальної громади на 2023 рік.

2. Про перейменування та зміну типу Нараївського ліцею Краснопільської сільської ради Гайсинського району Вінницької області на  Нараївську гімназію Краснопільської сільської ради Гайсинського району Вінницької області.

3. Про затвердження інформаційних та технологічних  карток адміністративних послуг у сфері соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей.

4. Про внесення змін до рішення № 13 Краснопільської сільської ради від 18.04.2023 року  «Про встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку».

5.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення   ( відновлення )  меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості ) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  ( присадибна ділянка ) 

6.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності із земель житлової  та громадської  забудови 03.02 для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на території Краснопільської сільської ради.

7.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення   ( відновлення )  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

8.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду  із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення для іншого сільськогосподарського призначення.

9. Про внесення змін до рішення 17 сесії 8 скликання від 25.11.2021 року  Краснопільської  сільської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду   ТОВ        « Ситий двір » .

10. Про внесення змін до рішення № 25 37 сесії 8 скликання

 від 14.06.2023 року  Краснопільської сільської ради « Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання

земельних ділянок на території Краснопільської сільської ради »

 

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Краснопільської сільської ради.

 

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради, дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                            Катерина   РОМАНЕНКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора