З Днем Конституції

Дата: 28.06.2023 08:40

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ - Основний Закон держави, має сьогодні свій 27 день народження‼️

Століттями ми виборювали право бути незалежними!

Сотні років нас знищували, морили голодом, забороняли нашу мову, розстрілювали духовенство та інтелігенцію. Але ми вистояли🙏

Ми маємо Основний Закон держави УКРАЇНА який визначає нас як НЕЗАЛЕЖНУ, СУВЕРЕННУ, ЦІЛІСНУ І НЕДОТОРКАНУ в своїх кордонах країну‼️

Конституція України, як і наша держава, визнана усім світом! Ми рівні у правах та свободах визначати свій курс розвитку та свою політику чи устрій‼️

Але є країна-агресор, країна, яка застрягла в середньовіччі і своїх примарних імперських амбіціях та страхах, яка ніяк не може дозволити бачити поруч щасливих, вільних та успішних українців. У XXI столітті ми маємо знову війну на своїй землі за свої права, свою волю та свою свободу! За приписи, що задекларовані в Конституції!

Конституція - не просто збірник прав та свобод, це описана словом наша Україна, наше бачення та прагнення жити у своїй країні, розвиватися та досягати успіхів заради кращого майбутнього!

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ, УКРАЇНЦІ‼️

Захищаємо своє!