Спільно- ми сильні!

Дата: 22.06.2023 10:45

На українську землю прийшла біда,і сьогодні ми, як ніколи, повинні бути єдині у підтримці один одного та особливо тих , хто цього потребує! З перших днів Краснопільська громада приймали вимушених переселенців та надавала ( надає) всіляку допомогу. Наразі бойові дії продовжуються - люди шукають прихистку та безпеки! Тому саме грантовий Проект " Затишний дім" зібрав однодумців - приватний бізнес, міжнародні організації та владу .

За фінансової підтримки @ Благодійний фонд " МХП- Громаді " Благодійний фонд "Право на захист",ТОВ АП "Грузьке" та місцевого бюджету, на базі Грузької гімназії створено Прихисток- Колективний центр тимчасового перебування вимушених переселенців .

Центр може прихистити- 15-20 людей . Він облаштований всім необхідним .Тут є спальні кімнати, кухня, пральня, душова, санвузол та необхідна побутова техніка. На сьогодні у центрі проживає родина з Миколаївської області. Спільно- ми сильні!💪 Спільно - до Перемоги🇺🇦