Краснопільська територіальна громада продовжує інформувати про реалізацію проєкту «Сади для перемоги».

Дата: 07.08.2023 11:07

Краснопільська територіальна громада

продовжує інформувати про реалізацію проєкту «Сади для перемоги».

Крок за кроком команда проекту рухається до виконання завдань, перетворюючи бажане в реальність :

👉 Змістовно, відповідально підійшли до питання внутрішніх робіт в приміщенні теплиці та підбору кадрів.

👉Відбулася робоча зустріч з працівниками районного центру зайнятості та керівником навчального комбінату «Віртуал».

👉Сформовано групу працівників для навчання професій парникового господарства і в липні відбулися вже перші заняття.

🫶 А поки фахівці майбутньої своєї справи підвищують свою кваліфікацію , набираються досвіду - в теплиці зусиллями комунального господарства «Водограй» йде робота: підготовка грунту (виробіток, удобрення, виведення систем зрошення)💦 для перших закладок розсади.☘️

Проект створить умови для самозабезпечення ВПО та жителів громади ранніми овочами, та розсадою овочів, квітів та декоративних рослин; створить 6-ть нових робочих місць і в майбутньому - отримання стабільного прибутку і подальший розвиток тепличної справи.🥀

‼ Нагадуємо, що все це стало можливе в межах конкурсу ,організованого ініціативою "Сади Перемоги» від проекту SURGe, що фінансується Урядом Канади, та Благодійним фондом «МХП- Громаді» у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України.