Дата: 07.07.2023 11:18

Під керівництвом голови громади Катерини РОМАНЕНКО, за участю керівників структурних підрозділів та старостів Краснопільської сільської ради, директора КП "Водограй" та директора КНП ЦПМСД громади, спільно із членами комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулася робоча нарада щодо ситуації, можливої у разі пошкодження ворогом Запорізької АЕС.

За наслідками зустрічі:

✅Cтворено відповідну групу реагування із визначенням персонального складу. Відповідальний - Ярослав МІЩЕНКО (керівник пожежної команди ). Цю групу вже забезпечено приладами вимірювання ( дозиметрами) та засобами захисту. Здійснюватиметься моніторинг радіаційного фону.

✅Вирішено визначити медичну галузь громади відповідальною за йодну профілактику. За інформацією керівника КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Краснопільської сільської ради" Сергія СІМЧУКА, препарату Калію йодиду вистачає на задекларовану частину населення громади (1 700 пацієнтів до 40 років, є 2000 таблеток) . Зобов'язано видати!

✅КП "Водограй" має в найкоротші терміни провести герметичну ізоляцію свердловин ( робота уже йде)

Слідкуйте за офіційними повідомленнями.

Додаткові запобіжні рекомендації в наступній публікації‼️